RAMAZAN YILMAZ

ALANINDA UZMAN PsiKOLOJİK DANIŞMANRehber ÖğretmenWeb Tasarımcısı

Cep Telefonu Mesajlarınızı Bilgisayarınızdan Gönderin-Alın | MightyText Android

Merhaba değerli arkadaşlar. “Smsleri bilgisayardan kontrol etme” konulu yazıma hoş geldiniz. Yine sizlere çok işinize yarayacağını düşündüğüm bir uygulamadan,programdan bahsetmek istiyorum.Bu program sayesinde android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızdaki mesaj alma,mesaj gönderme vb. işlemlerinizi bilgisayarınız üzerinden yapabileceksiniz. Özellikle uzun süre bilgisayar ile ilgilenmek durumunda olanlar sık sık sms gelmesi ile işlerinin bölünmesinden şikayetçidir ve çok kolay gibi görünen cep telefonuna uzan,al, ekrana dokunarak yazmaya çalış vb.   davranışlar bu arkadaşlarımıza bir işkence gibi gelmektedir.Kimi zaman cep telefonunuz şarjdadır ve kullanma ihtiyacı hissettiğimizde öfleye pöfleye yerimizden kalkıp mesaj atmak durumunda kalırız.  Akıllı dediğimiz telefonlarda mesaj yazmanın bu kadar işkenceye dönüşmesi ne derece akıllılık bu da ayrı bir soru 🙂 Bu sorundan ben de muzdarip olduğum için bu durumun nasıl önüne geçerim diye araştırmalara başladım ve sonunda on numara diyebileceğim bir programla karşılaştım. Bu program sayesinde cep telefonu mesajlarınızı bilgisayardan kontrol edebiliyorsunuz.Kontrolden kastımız, gelen mesajları saklama,mesaj gönderme,gelen mesajları okuma ve kişi listenizi yedekleyip kolaylıkla mesaj atma.Uygulama ayrıca chrome da eklenti sayesinde anlık mesajların bildirimini sağlıyor..Yani gelen mesajlarınızı anlık olarak msn, google talk vb. gibi sağ tarafta görebiliyorsunuz.

Uygulamamızın adı  MightyText .

MightyText İndir

MightyText Sitesi

mightytext indir

mightytext indir

Nasıl Kullanacağız?

Elbette tüm android telefonlarda olduğu gibi bu uygulamada google account sistemi ile çalışmaktadır. Merak edenler için hemen söyleyeyim. Uygulama ücretsiz. Öncelikle yukarıda verdiğim adresten MightyText uygulamasını indiriyoruz ve ardından  hesabımıza erişim yetkisi veriyoruz.

Daha sonra hesabımıza bir mail gelecek. Gmail den maili açtığınızda bir siteye girmenizi yada chrome eklentisi yüklemeniz istenecektir. Chrome eklentisini yüklediğinizde sağ üst bölümde mightytext ikonuna tıkladığınız anda oradan da google hesabınıza girdiğinizde karşınıza tüm mesajlarınız + kişi listeniz gelecektir. Smsleri bilgisayardan kontrol etme konulu yazının sonunda geldik.

Benzer Haber: KONUŞMAYI,SESİ YAZIYA ÇEVİRME! ÜCRETSİZ

 

 

Düşüncelerinizi Yorum Bölümümüzden Paylaşabilirsiniz.


Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir